Příspěvky blogu

Závody agility v Rožnově

Aktuálně z Rožnova

Ve dnech 6.7.2012 až 8.7.2012 se uskuteční v areálu rožnovského fotbalového stadionu III. ročník třídenního závodu agility Moravia open. Do soutěže je přihlášeno 229 startovních týmů z 9 zemí Evropy.

Celý program začne již v pátek prohlídkou tratí a zkouškami.  Divácky nejzajímavější bude sobota, kdy proběhnou finálové běhy sobotních kvalifikací. Nedělní závody budou ukončeny ve 14 hodin vyhlášením výsledků.

Vstupné na celou akci je dobrovolné.

Program

Pátek

13:00 – 16:00     Prezence a veterinární přejímka

16:30 – 16:45     Prohlídka tratí zkoušky A1 (S,M) a A3 (L)

16:45 – 17:00     Prohlídka tratí zkoušky A1 (L) a A3 (S,M)

17:00                 Parkur A – Zkoušky A1 (S,M,L) – Hüppe

Parkur B – Zkoušky A3 (L,M,S) – Powel

18:00 – 18:15     Prohlídka trati A2 (L)

18:15 – 18:30     Prohlídka trati A2 (S,M)

18:35                 Parkur A – Zkoušky A2 (L,M,S) – Jansson

Sobota

7:00 – 7:25         Prezence a veterinární přejímka (kromě prezentovaných v pátek)

7:55 – 9:10         Parkur B – Agility I (L1) – Máčková; Prohlídka 7:30 – 7:50 (2 skupiny)

7:50 – 8:45        Parkur A – Jumping I (S) – Jansson; Prohlídka 7:30 – 7:45

9:35 – 10:50       Parkur B – Agility I (L2) – Máčková; Prohlídka 9:10 – 9:30 (2 skupiny)

9:00 – 9:45        Parkur A – Jumping I (M) – Jansson; Prohlídka 8:45 – 8:55

11:10 – 12:15     Parkur B – Agility I (S) – Máčková; Prohlídka 10:50 – 11:05

10:10 – 11:10     Parkur A – Jumping I (L1) – Jansson; Prohlídka 9:45 – 10:05 (2 skupiny)

12:35 – 13:30     Parkur B – Agility I (M) – Máčková; Prohlídka 12:15 – 12:30

11:35 – 12:35     Parkur A – Jumping I (L2) – Jansson; Prohlídka 11:10 – 11:30 (2 skupiny)

13:05 – 14:00     Parkur A – Agility II (M) – Hüppe; Prohlídka 12:50 – 13:00

14:00 – 14:30     Doprovodný program (Parkur B)

14:35 – 15:35     Parkur A – Agility II (S) – Hüppe; Prohlídka 14:15 – 14:30

15:15 – 16:20     Parkur B – Small final (M) – Powel; Prohlídka 15:00 – 15:10

16:00 – 17:10     Parkur A – Agility II (L1) – Hüppe; Prohlídka 15:35 – 15:55 (2 skupiny)

16:45 – 17:10     Parkur B – Agility Small final (S) – Powel; Prohlídka 16:30 – 16:40

17:35 – 18:50     Parkur A – Agility II (L2) – Hüppe; Prohlídka 17:10 – 17:30 (2 skupiny)

19:10 – 19:45     Parkur B – Agility Small final (L) – Powel; Prohlídka 18:55 – 19:05

19:50 – 20:10     Parkur A – Finále small – Jansson; Prohlídka 19:30 – 19:45

20:15 – 20:45     Parkur B – Finále medium – Hüppe; Prohlídka 19:55 – 20:10

20:50 – 21:25     Parkur A – Finále large – Máčková; Prohlídka 20:30 – 20:45

21:35 Vyhlášení výsledků

Neděle

7:55 – 9:00         Parkur A – Agility III (L1) – Jansson; Prohlídka 7:30 – 7:50 (2 skupiny)

8:00 – 8:55         Parkur B – Jumping II (S) – Powel; Prohlídka 7:40 – 7:55

9:25 – 10:35       Parkur A – Agility III (L2) – Jansson; Prohlídka 9:00 – 9:20 (2 skupiny)

9:15 – 10:05       Parkur B – Jumping II (M) – Powel; Prohlídka 9:00 – 9:10

10:55 – 11:55     Parkur A – Agility III (S) – Jansson; Prohlídka 10:40 – 10:50

10:35 – 11:40     Parkur B – Jumping II (L1) – Powel; Prohlídka 10:10 – 11:30 (2 skupiny)

12:15 – 13:15     Parkur A – Agility III (M) – Jansson; Prohlídka 12:00 – 12:10

12:05 – 13:15     Parkur B – Jumping II (L2) – Powel; Prohlídka 11:40 – 12:00 (2 skupiny)

14:15 – 15:20     Parkur A – Agility IV (L1) – Hüppe; Prohlídka 13:50 – 14:10 (2 skupiny)

14:00 – 15:05     Parkur B – Agility IV (S) – Máčková; Prohlídka 13:40 – 13:55

15:45 – 17:00     Parkur A – Agility IV (L2) – Hüppe; Prohlídka 15:20 – 15:40 (2 skupiny)

15:20 – 16:10     Parkur B – Agility IV (M) – Máčková; Prohlídka 15:05 – 15:15

Vyhlášení výsledků a ukončení závodu

Časy jsou orientační! Změna programu vyhrazena!

PÁTEK:

Zkoušky budou probíhat bez jakýchkoliv rozdílů oproti Řádu agility ČR

SOBOTA:

Z kvalifikačních běhů postupují do velkého finále týmy podle následujícího klíče:

– Z každého běhu v kategorii large prvních 10 týmů

– Z každého běhu v kategorii medium prvních 5 týmů

– Z každého běhu v kategorii small prvních 5 týmů

Pokud se na postupovém místě umístí tým, který si zajistil postup v předchozích bězích, postupuje další následný tým.

Z kvalifikačních běhů postupují do malého finále týmy podle následujícího klíče:

– Z každého běhu v kategorii large 10 týmů, kteří se v jednotlivých bězích umístili na 11. až 20. místě

– Z každého běhu v kategorii medium 5 týmů, kteří se v jednotlivých bězích umístili na 6. až 10. místě

– Z každého běhu v kategorii small 5 týmů, kteří se v jednotlivých bězích umístili na 6. až 10. místě

Pokud se na postupovém místě umístí tým, který si zajistil postup v předchozích bězích, postupuje další následný tým.

NEDĚLE:

Výsledky jednotlivých běhů jsou podle umístění převedeny na body dle tabulky:

Agility: 25, 22, 19, 16, 14, 13, 12 . . . 1 bod celkem bodováno 20 týmů

Jumping: 18, 15, 12, 11, 10 . . . 1 bod celkem bodováno 15 týmů

Pokud tým bude diskvalifikován, žádné body nezíská.

Vítězem se stává tým s největším počtem bodů v každé kategorii.


O autorovi