Příspěvky blogu

Drakiáda na Galiku

Aktuálně z Rožnova

K podzimu neodmyslitelně patří pouštění draků. Rodiče s dětmi si je mohou užít při tradiční Drakiádě na Galiku, která se uskuteční v sobotu 19. října u hotelu Galik ve Velkých Karlovicích.

Drakiáda u hotelu Galík ve Velkých Karlovicích

„Součástí akce je také možnost vyrobit si DRAKA v naší výtvarné dílně v hotelu Galik, která bude otevřena od 9 hodin. Ti kdo rádi soutěží si mohou draka registrovat do soutěže. V 10 hodin začne soutěžní létání, při němž vyhodnotíme a odměníme nejhezčího, největšího či nejvýše létajícího draka,“ uvedl vedoucí hotelu Galik Pavel Mikula.

U hotelu Galik bude také probíhat jedno z posledních letošních grilování, pro děti bude připravena ukázka cukrářské výroby.

Po vyhlášení výsledků a obědě se rodiče s dětmi mohou ve 13 hodin vydat na společnou vycházku k blízké rozhledně Miloňová, která bude spojena s hledáním „drakova tajemství“ a povídáním o přírodních zajímavostech. Rozhledna Miloňová právě o nadcházejícím víkendu slaví první rok od slavnostního otevření. Od hotelu Galik je vzdálená necelé 3 km.

Výlet do Velkých Karlovic mohou rodiče s dětmi spojit také s další zábavou, například koupáním v termálních bazénech Wellness Horal v blízkém hotelu Horal nebo nenáročnou vycházkou po Kulíškově naučné stezce.

O autorovi