Příspěvky blogu

Restaurace hotelu Eroplán

Restaurace hotelu Eroplán

Restaurace

Restaurace hotelu Eroplán nabízí posezení v příjemném prostředí s kapacitou až 80 míst. Pro soukromé akce jsou připraveny salónky pro 30 až 40 osob. K obchodnímu jednání lze využít salónek pro 8 osob. Během pracovních dnů je k dispozici denní menu. Vybrat si také můžete z krajových specialit, nebo můžete ochutnat vybraná jídla mezinárodní kuchyně.

O autorovi

6 Comments

 1. Barbora Stankušová
  19.11.2012 v 13.29

  V hotelu Eroplán v polovině listopadu roku 2012 proběhla naše pracovní akce pro 60 osob. Paní manažerka, resp. veškerý personál hotelu vyšel vstříc všem našim požadavkům a pružně reagoval na naše měnící se potřeby. Ubytovací služby, jídlo i večerní raut byl bez chyby. Na základě těchto zkušeností můžeme plně doporučit hotelové a kongresové služby tohoto ubytovacího zařízení.

 2. Pavla Vaculínová
  25.9.2012 v 12.06

  My jsme měli svatbu na Eroplánu v září v kongresovém centru a vše bylo naprosto úžasné. Vše bylo tak pečlivě připravené, krásně nachystané, jídlo výborné a raut – všem našim hostům oči přecházely a chuťové buňky rozplývaly  Personál byl připraven, i když jsme nahlásili, že na oběd přijedeme o hodinu dříve, neb nám nepřálo počasí. Byli velmi flexibilní. Co se týče komunikace a organizace předtím, byla paní manažerka velmi ochotná a pružná. Snažila se vyhovět všem našim přáním, někdy až výmyslům a zorganizovala vše dle našich představ. Co se týče placení, vše bylo tak, jak jsme se předtím dohodli a nic nás nepřekvapilo. Musím říct, že nepatříme k nějakým movitým lidem, proto nás potěšilo, že Eroplán pro nás uspořádal luxusní svatební hostinu za rozumný peníz. A navíc různé výhody k tomu (svatební apartmá zdarma,…) byly jen příjemným doplněním. Je to jen vše o domluvě. Po svatbě už se mě také několik z našich svatebních hostů ptalo na podmínky, neboť se jim tam tak líbilo, že by tam chtěli uspořádat také nějakou akci. Chtěla bych tímto poděkovat celému personálu Eroplánu, kteří se postarali o naši překrásnou svatební hostinu, která velkým dílem přispěla k tomu, že se náš svatební den stal nezapomenutelným v našem životě. Mohu všem s klidných vědomím vřele doporučit.

 3. Fam. Hoof/Fam. Podesva
  13.9.2012 v 11.53

  Wir haben den 70. Geburtstag meiner Mutter im Eroplan gefeiert. Es war eine sehr schöne Veranstaltung besonders in den neuen Räumen. Der Service -angefangen beim Essen, Freundlichkeit des Personals sowie die medientechnische Ausstattung- hat zum Gelingen dieses Festes beigetragen. Vielen Dank.

 4. Petra Zábojová
  12.8.2012 v 18.58

  Protože jsme svatební hostinu včetně samotného obřadu plánovali uskutečnit na Moravě, konkrétně ve Valašském Meziříčí, přestože přechodně již bydlíme v Praze, kde také oba pracujeme, rozhodli jsme se oslovit více restaurací a hotelů poblíž města Valašského Meziříčí. Vše jsme zařizovali na dálku, tedy až z Prahy, proto jsme většinu těchto restaurací a hotelů oslovili emailem s žádostí o zaslání cenové nabídky svatební hostiny pro cca 40 svatebních hostů. Ráda bych zmínila, že ne uvšech restaurací a hotelů, jsme se setkali s tak dobře vypracovanou cenovou nabídkou (někde nám ji nebyli schopni ani sdělit), jaká byla od hotelu Eroplán. Nejenže jsem byla schopná s manažerkou hotelu za rozumnou cenu celou svatební hostinu domluvit přes email a telefon, včetně vyzdobení svatební tabule, zasedacího pořádku, složení svatebního menu a mnoho dalších věcí, ač se mohou zdát mnohdy nepodstatné, přesto se jednalo o detaily, které naši svatbu v hotelu Eroplán udělaly naprosto dokonalou. Svatbu nám v hotelu zařídili úplně dle našich našich přání, dokonce jsme se s nimi mohli domluvit i na vlastním nejenom cukroví včetně dortů, ale také i na vlastním víně a slivovici. Přivítání bylo také perfektní, u rozbití talířku a přípitku nás přivítali jak číšníci a servírky, tak samotná paní manažerka hotelu. Výzdoba svatební tabule, na kterou jsme se mohli přijít podívat den předem, byla nádherná. Celým dnem nás provázela hudební skupina, kterou jsme si předem objednali a která nám zpestřila celý svatební den. Navíc si hudebníci pochvalovali skvělou akustiku kongresového sálu, kde se svatební hostina uskutečnila. Svatebčané byli velmi spokojení, nic jim nechybělo, personál hotelu byl velmi ochotný a na přání vždy vše donesl včas a bez nějakých problémů. Také nám asistoval při krájení svatebního dortu. Všichni si také pochvalovali už na pohled skvěle připravený večerní raut, opravdu se jedlo i očima :-). S ubytováním jsme byli také naprosto spokojeni.
  Ráda bych tímto vyjádřila naše díky všem co se na svatební hostině v hotelu Eroplán podíleli, také bych chtěla poděkovat paní manažerce hotelu, že byla schopná vše se mnou a bez problémů vyřešit takto na „dálku“ včetně všech drobností, díky nimž byla naše svatba nejenom pro nás novomanžele, ale také pro všechny svatebčany úžasná a na kterou budeme mít krásné vzpomínky.

 5. Jana Schusterová
  31.7.2012 v 14.49

  V hotelu Eroplán jsme uspořádali firemní akci naší společnosti Fincentrum, a.s. Musím říci, že vstřícnost hotelu v případě plánování a následně i realizace akce byla nadstandardní. Služby nabízené hotelem jsou skutečně na úrovni. Na jedničku hodnotím zájem o to, abychom se cítili velmi dobře a vše vyšlo podle našich představ. Vybavení konferenčního sálu je nádherné, posloužilo nám nejenom na formální část, ale prostory jsme využili na večerní diskotéku, osvětlení a zvuková aparatura v salónku je skutečně na úrovni. Úžasná je květinová výzdoba hotelu, nikde nenajdete umělé květiny, vždy jsou čerstvé a zpříjemní Vám pobyt v hotelu. Hotelu jsem předala harmonogram celého dne, který byl ze strany hotelu přesně dodržován a vše bylo nachystáno tak, jak jsme potřebovali. Jídlo i pití bylo výborné. Měla jsem možnost v rámci velmi plného programu vyzkoušet i welness a musím říct, že prostory welness jsou velmi pěkné, je zde příjemná, uvolněná atmosféra. Hotel nám vyšel vstříc i ohledně fakturace. V hotelu je velmi příjemná a milá obsluha. Akci jsme si užili a služby hotelu komplexně hodnotíme na 1*.

 6. Lenka Měrková
  5.7.2012 v 17.37

  V Eroplánu jsme měli svatbu a byla naprosto skvělá. Skvělá po straně komunikace, vstřícnosti vůči našim požadavkům, velmi vstřícné domluvě cenové a co se týče vlastních surovin, překvapilo nás, že svatba pro tak velké množství lidí, nás nevyšla na vysokou částku (při srovnání se svatbou bráchy s daleko menším počtem lidí). Přivítání, krásná výzdoba jak prostor, tak svatebního stolu (hodně úleva, když se aspoń o tohle nemusíte starat). Všechno šlapalo jako hodinky. Pokud jsme se chtěli nějakému zvyku vyhnout, bylo to možné a pamatovali na to, pokud jsme pařili až do rána, bylo to možné, když jsme přitáhli experimentální Úžasné divadlo fyziky a prováděli různé fyzikální experimenty, bylo to možné (a to se nám i povedlo vyhodit jedním eletrickým pokusem pojistky 🙂 a tančit se mohlo plnou parou až do rána (to znamená v některých případech až do pěti:). Super obsluha, drželi se všichni domluv ať šlo o jídlo, alkohol, raut atd… Cena na které jsme se dohodli a týden ped svatbou potvrdili byla dodržena. Všichni – rodina i kamarádi – byli nadšeni. Samozřejmě program byl tak nabitý, že nikdo nestíhal ani chvíli se nudit, raut byl vynikající a pravidelně doplňovaný, alko, nealko nechybělo, starali se o nás prostě jako o vlastní a pořád s úsměvem. V každém případě je vždy potřeba se pořádně domluvit, potvrdit si jak ceny, tak služby, dát svatbu a rozhodovací pravomoci jen některým osobám a ty představit v hotelu. Ale to jsou základní a samozřejmé věci, které se musí dodržet při chystání jakékoliv větší události. Nikdo nikomu nemůže číst myšlenky. Což je rada, kterou jsme taky pravidelně celý den dostávali do manželství :). No a nakonec jsme dostali príma nádherný apartmán a ráno jsme byli i díky skvělé snídani jako růžičky. Za sebe a myslím, že i za dalších asi sto lidí můžu říct skvělé! Ani bych nic jiného nečekala, Eroplán je výborný hotel a všichni známí zde měli se svými oslavami vždy pouze dobrou zkušenost. Hodně nám ulevili a umožnili nás si skvěle užít náš den. 🙂

Diskuze uzavřena.