Příspěvky blogu

Restaurace Vyhlídka

Restaurace

Zážitková gastronomie je určena všem, kteří se nespokojí s „obyčejným“ jídlem. V restauraci Vyhlídka Spa hotelu Lanterna se vysoká gastronomie snoubí s perfektním servisem kvalifikovaného personálu a mistrovskými díly z rukou šéfkuchaře Pavla Václavíka a týmu jeho kuchařů.

„V restauraci Vyhlídka lze pokrmy vychutnávat skutečně všemi smysly,“ uvedl Pavel Václavík, šéfkuchař restaurace.  „Vysoká gastronomie se netýká pouze kombinace čerstvých surovin a skladby pokrmu, ale také způsobu jeho prezentace na talíři. Návštěvník restaurace Vyhlídka by měl mít skutečný požitek už jen ze způsobu servírování, vůně pokrmu a v neposlední řadě samozřejmě chutě objednaného menu,“ dodal.

Restaurace Vyhlídka je součástí restaurace Lanterna, ale od klasické restaurace je zcela oddělena pro ničím nerušené stolování. „Vyhlídka je ideální pro romantické večeře ve dvou nebo slavnostní události, proto doporučujeme společenský oděv. Pro uchování poklidné atmosféry preferujeme ukázněnost dětí, kterým je určen dětský koutek s kuličkami v kavárenské části,“ upozornila Zuzana Vašutová, vedoucí hotelu.


V restauraci Vyhlídka je možné zvolit z několika typů menu připravovaného z výhradně čerstvých a sezónních surovin:

  • Degustační menu o čtyřech chodech je podáváno dle gurmánského kalendáře Vyhlídky
  • Menu á la carte (výběr z jídelního lístku)
  • Večeře formou teplého i studeného bufé (klasická večeře podávaná hotelovým hostům)
Provozní doba restaurace Vyhlídka: 19:00 – 22:30
Kapacita: 54 míst

Dokonalý zážitek z menu umocňuje degustace vín za asistence sommeliéra, který svým doporučením dotváří celkový dojem z pokrmu. „„Uzavřené společnosti můžeme nabídnout degustaci vína i s odbornou přednáškou, doporučuji také degustaci koňaků, to vše spojené s jedinečnými kulinářskými specialitami,“ doplnil sommeliér Miroslav Sochora.

Novinkou je možnost získání menu pro oslavence narozenin zdarma! „Prokáže-li se návštěvník restaurace platným průkazem totožnosti, získá právě v den svých narozenin jedno degustační menu v hodnotě 500 Kč zdarma,“ doplňuje Vašutová. ” Jedinou podmínkou je objednávka téhož menu pro alespoň jednu osobu, kterou oslavenec přivede s sebou.”
Restaurace Vyhlídka s rozsáhlou vinotékou, citlivě řešeným interiérem a krásným výhledem do krajiny je ideální pro všechny slavnostní příležitosti. Celková kapacita restaurace je 54 míst, prostor lze však rozdělit na stolování pro 14 nebo 40 osob.

Pokud jste vždy toužili po neobyčejném gastronomickém zážitku, pokrmech špičkové kvality a jedinečné atmosféře stylového prostředí, pak vám restauraci Vyhlídka můžeme vřele doporučit.


Zobrazit místo Hotel Lanterna – Velké Karlovice na větší mapě

O autorovi