Příspěvky blogu

Ski areál Razula slaví 10.výročí

Aktuálně z Rožnova

Ski areál Razula Velké Karlovice si v nadcházející zimní sezóně připomíná jubileum – 10 let od zahájení provozu. Oslava se uskuteční v sobotu 1. února 2014. Pro návštěvníky bude připraven zábavný program na hlavní sjezdovce Razula.
Těšit se můžete například na testování nových modelů lyží LUSTI v kontrastu s možností testování staršího lyžařského vybavení. To jistě přinese zajímavé srovnání vývoje posledních let.

Sjezdovka Razula

U Gril srubu Razula zahájena výstava historických pohlednic „Půl století proměn“, která ukazuje, jak se v průběhu let změnilo karlovické údolí Léskové. Výstava bude k vidění až do konce sezóny.

Pro návštěvníky bude dále připraveno soutěžní odpoledne, v němž se mohou utkat v neobvyklých disciplínách, mj. v běhu do vrchu na sněžnících nebo na překážkové dráze pro mistry lyžaře.

Zlatým hřebem bude soutěž v synchronizovaných jízdách na lyžích, do níž se mohou zapojit zájemci z řad široké veřejnosti v různě početných skupinách od dvou do šesti osob. Nezáleží ani tak na náročnosti sestavy nebo preciznosti provedení. Hodnotit se bude zejména originalita vystoupení či kostýmy, bonusové body mohou soutěžící dostat také za použití retro vybavení. Nejlepší týmy se mohou těšit na atraktivní ceny.

V 17 hodin bude k vidění vystoupení instruktorů lyžařské Tygří školky, nebude chybět ani sněžný bar a party s DJ na sněhu. Kdo dorazí v dobovém kostýmu, bude mít slevu 50 % na skipas.

Sleva na skipasy pro lyžaře v historickém oblečení platí i po celou neděli 2. února. I v neděli budou mít návštěvníci možnost využít bezplatného testování lyží LUSTI.

O autorovi