Příspěvky blogu

Ubytování v dobově rekostruovaném penzionu nedaleko Rožnova pod Radhoštěm

Ubytování v dobově rekostruovaném penzionu nedaleko Rožnova pod Radhoštěm

Aktuálně z Rožnova

Pokud preferujete ubytovaní spíše v rodinném penzionu než v hotelu je pro Vás určen následující příspěvek. Rodinný penzion Na Fojtství se nachází v obci Veselá nedaleko Rožnova pod Radhoštěm. Celý penzion prošel náročnou rekonstrukcí která zachovala původní ráz panského statku. Neznamená to však, že byste chodili pro vodu do studny. Apartmány v penzionu Na Fojtství jsou moderně vybaveny veškerým dnes běžně používaným příslušenstvím.

Apartmány penzionu Na Fojtství

V apartmánech tak nechybí sporák, rychlovarná konvice ani televize a wifi signál připojení na internet. K apartmánům navíc náleží venkovní terasa s možností grilování, opékaní nebo pořádání různých oslav.

terasa
Venkovní posezení u apartmánů Na Fojtství

U apartmánů je také ubytovaným k dispozici venkovní dětské hřiště s pískovištěm a průlezkami. Na své si ovšem přijdou turisté jenž se vydali za poznáním krás Beskydské přírody. Přímo od penzionu se můžete vydat do okolní krajiny po mnoha značených turistických stezkách, nabo nasednout na kolo a vyrazit po cyklostezce údolím řeky Bečvy na výlet třeba k přehradě na Horní Bečvu.

Více informací včetně aktuálních cen najdete na tomto odkazu: Penzion Na Fojtství – Beskydy

O autorovi