Příspěvky blogu

Valašská zahrada 2012

Aktuálně z Rožnova

Zveme Vás na 3. ročník velkých zahradnických trhů, pořádaných v Rožnově pod Radhoštěm ve dnech 4. – 6. května 2012, v areálu Sport campu TJ Rožnov. Na těchto trzích lze nakoupit okrasné dřeviny, balkónové květiny, letničky, zeleninovou sadbu, sadbu jedlých hub, zahradní keramiku, zahradní nábytek, nářadí, drobné dárkové předměty, kožešinové výrobky, přírodní kosmetiku atd. Zároveň nabídneme krajové speciality, sýry a domácí výrobky nabízené na farmářských trzích.  Pro děti bude již tradičně otevřen dětský koutek se skákacím hradem a skluzavkou.

Areál bude otevřen pátek, sobota a neděle od 8,00 hod do 18,00 hod. Jednodenní vstupné pro dospělé činí 40,-Kč, děti a studenti do 18 let 20,-Kč. Skupiny nad 10 účastníků mají slevu 10%.

Sport camp TJ Rožnov pod Radhoštěm se nachází asi 200m od světelné křižovatky u hotelu Eroplán, ve směru Dolní Bečva – Makov (mapka na konci stránky).  Před areálem je prostorné parkoviště pro osobní auta. Parkování autobusů doporučujeme na parkovišti u Valašského muzea v přírodě, které je vzdáleno asi 300m od vstupu do areálu. Návštěva Valašského muzea je vhodným doplněním programu při návštěvě Rožnova pod Radhoštěm.

Zároveň si dovolujeme upozornit, že letos na žádost účastníků otevřeme „Podzimní Valašskou zahradu“, která se bude konat ve dnech 28. – 30.9.2012 na stejném místě. Tato bude zaměřena na prodej okrasných dřevin, ovocných stromů a keřů, zahradní techniky, ochutnávku vína a destilátů a další prezentaci firem se zaměřením na zahradu.

Přijeďte a ochutnejte valašskou pohostinnost a s ní spojené nezapomenutelné zážitky!

Srdečně zvou pořadatelé Petr Míček a Taťána Míčková Muchová – Valašské nemovitosti.

Pro fanoušky našich stránek na Facebooku (http://www.facebook.com/RoznovPodRadhostem ) máme 2 x vstupenku pro 2 osoby zdarma. Získat ji můžete jednoduše tak že si o ni napíšete na mail informace@ubytovani-roznov.cz nebo na již zmiňovaný FCB. Ze zájemců vylosujeme v pondělí 30.dubna  2 šťastlivce, kteří obdrží vstupenku pro 2 osoby.

O autorovi