Příspěvky blogu

Valašská zahrada 2013

Aktuálně z Rožnova

Dovolujeme si vás pozvat na 4. ročník zahradnických trhů pořádaných ve dnech 3.-5. května 2013 ve Sport campu TJ Rožnov pod Radhoštěm. Na těchto trzích můžete zakoupit sadbu zeleniny, květin, letniček, trvalek, okrasné dřeviny, zahradní nábytek, keramiku, ekologické přípravky na rostliny, přírodní kosmetiku a mnoho dalšího.

Všem laickým zahradníkům je připraven odpovídat na jejich dotazy Ing. M. Frank emeritní ředitel arboreta Nový Dvůr u Opavy, další odborné poradenství věnované jádrovinám, peckovinám a teplomilným rostlinám bude pro vás zajišťovat místní sdružení Českého svazu zahradkářů. Převážně ženám bude věnováno poradenství paní Vandy Vrlové známé valašskomeziříčské bylinkářky.

Dále můžete shlédnout ukázky řemesel jako foukání skla, ruční šití, vitráže, pletení košíků apod. Pro děti je připravena skleněná dílna, kde si můžou vyrobit vlastní dekoraci, Valašská olympiáda, kde děti plní různé úkoly s malou odměnou a nakonec nemůže chybět skákací hrad.

Pro vás je připraveno bohaté občerstvení, můžete zakoupit krajové speciality nebo zkusit pivo z Rožnovského pivovaru. K dobré náladě vyhrává Cimbálová muzika Radhošť.

Sport camp TJ Rožnov p. R. se nachází asi 200m od křižovatky u hotelu Eroplán ve směru na Dolní Bečvu, přímo před campem je velké parkoviště, v případě autobusů radíme parkovat na parkovišti u muzea (asi 500m dále).

Jednodenní vstupné: plné vstupné, dospělí 50,-Kč

zvýhodněné (děti 7-15 let, senioři, ZTP, čl. zahrad. svazu) 30,-Kč

skupina nad 20 osob sleva 20%

děti do 7 let zdarma

POZOR! Pro naše fanoušky na Facebooku máme 2 x rodiné vstupné zdarma!!! Více na našem FCB.

Pro návštěvníky jsme připravili ve spolupráci s OD Láz soutěž, kdy každý návštěvník, který odevzdá svou vstupenku nejpozději 31.5.2013 v OD Láz bude zařazen do slosování o hodnotné ceny: 1. cena zájezd v hodnotě 10.000,-Kč od INVIA a.s., 2. cena sada značkového nádobí v ceně 2000,-Kč, 3.-5. cena dárkové poukazy v hodnotě 500,-Kč na kosmetické a kadeřnické služby. Jubilejní tisící návštěvníci budou jako vždy odměněni poukazem do Rožnovských pivních lázní,

Srdečně zvou Valašské nemovitosti

O autorovi