Příspěvky blogu

Wellness Horal se zapojí do Saunové noci

Aktuálně z Rožnova

VELKÉ KARLOVICE – Relaxační centrum Wellness Horal ve Velkých Karlovicích se v sobotu 22. října poprvé zapojí do celostátní akce Den saunování – Saunová noc. Ta je zaměřena na popularizaci saunování, vybraná centra se při ní otevírají netradičně v nočních hodinách a nabízejí doprovodné akce. Wellness Horal při této příležitosti veřejnosti představí novinku – saunovací ceremoniály a také nově rozšířené prostory saunového světa. Zahájí také tradici nočního koupání při svíčkách.

„Saunový svět i termální bazény Wellness Horal mají běžnou otevírací dobu do 22 hodin, v sobotu ale zůstanou netradičně otevřeny až do půlnoci. Saunovou noc ve 22 hodin zahájíme koupáním při svíčkách v termálních bazénech. Chceme tím zároveň zahájit novou tradici – noční romantické koupání za svitu svíček budeme od nynějška nabízet každou první sobotu v měsíci. Hlavním bodem Saunové noci pak bude představení a ukázka saunovacích ceremoniálů, které jsme v těchto dnech jako jedni z prvních na Moravě nově zařadili do naší nabídky,“ uvedl ředitel Wellness Horal Martin Pařízek.

Návštěvníci si také budou moci prohlédnout rozšířené prostory Wellness Horal včetně masérských místností, kam mají běžně vstup jen v případě objednání masáže, nebo si protáhnout tělo v kardio fitness Panata, to vše za mimořádně zvýhodněné ceny. S přítomnými pracovníky Wellness Horal mohou konzultovat zásady správného saunování. Stejně jako další wellness centra v republice, i Horal se při Saunové noci pokusí o dosažení rekordu v počtu saunujících se osob na jednom místě v jednom dni. Netradiční sobotní večer mohou návštěvníci zakončit v Cocktail baru v blízkém Spa hotelu Lanterna, který je otevřen do pozdních nočních hodin a nabízí i chutné nealko drinky.

O autorovi